Wycieczka do zakładów włókienniczych

Kategorie

Zobacz fotorelację z wycieczki do zakładów włókienniczych w Kaliszu studentów wydziału w towarzystwie pracowników Katedry K42.

Image

W dniu 20 czerwca 2023 roku odbyła się wycieczka studentów Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów do zakładów: Fabryka Firanek i Koronek "HAFT" S.A. oraz Runotex Fabryka Wyrobów Runowych w Kaliszu.

Zamek w Gołuchowie

Organizatorem wycieczki był Pan Profesor Zbigniew Mikołajczyk oraz pracownicy Katedry, którzy towarzyszyli studentom w trakcie zwiedzania. Autobus ufundowała Pani Dziekan Profesor Katarzyna Grabowska.

Dziękujemy zakładom za miłe przyjęcie, poświęcony nam czas i przekazanie ciekawych informacji.

Po wizycie w zakładach włókienniczych zwiedziliśmy Zamek oraz Park w Gołuchowie.

Pogoda i humory dopisały na 100% :)